Alevin - ryby nás žerouO nás

Kdo jsme?
Jsme výrobci a velkoobchodníci s rybářskými potřebami.

Pro koho tu jsme?
Jsme tu pro Vás! Pro ty, kteří se věnují sportovnímu rybolovu. A nejen pro ty!

Prodej, vývoj a zdokonalování
To jsou naše zásady, kterými se řídíme, abyste byli s našimi nástrahami a návnadami při rybolovu stále úspěšní. To vše poskytujeme za příznivé ceny.

Oblíbené rohlíkové boilies
Když jsme v roce 2004 prodali na českém trhu první balení rohlíkového boilies, nečekali jsme, že bude mít tato nástraha tak velký úspěch. Byl to zcela nový produkt, respektive kombinace osvědčené nástrahy, avšak zpracované zcela inovativním způsobem. Rohlíkové boilies dnes vyrábí mnoho výrobců. Ale proč zrovna náš produkt je mezi rybami tak oblíbený? Odpověď je jednoduchá. Prostě jim chutná, tedy obzvláště kaprům. A pro svoji účinnost je zkrátka bezkonkurenční!
Od roku 2005 prodáváme rohlíkové boilies také na Slovensku.

Extrudy Classic a Extrudy Special
Tyto tzv. křupky jsme zařadili do našeho sortimentu v roce 2005. Plovoucí nástrahy se jednoduše napíchnou přímo na háček. Pokud se rybám trefíte do jejich momentální „chutě“, budete překvapeni jejich účinností!

Alevin – registrovaná ochranná známka
15. 10. 2005 byla značka Alevin oficiálně zapsána jako registrovaná ochranná známka v České republice, Rakousku, Bulharsku, Belgii, Nizozemsku, Lucembursku, Švýcarsku, Číně, Německu, Španělsku, Francii, Maďarsku, Itálii, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, Slovensku, Ukrajině, Vietnamu a ve Spojených státech amerických.

Perníkové boilies – modifikace úspěšného rohlíkového boilies
V roce 2006 jsme navázali na úspěšné rohlíkové boilies, které jsme modifikovali na perníkové. To se také ukázalo jako velmi účinná nástraha.
V současné době se však nevyrábí.

Kam dále směřovaly naše kroky?
V následujících letech jsme se soustředili na stávající výrobní sortiment, rozšiřovali jsme jej o nové příchutě atd.

Úprava Extrudy Classic
V roce 2009 jsme úpravou, tzv. dipováním, upravili Extrudy Classic, čímž jsme dosáhli delší doby rozpustnosti ve vodě. Díky tomu vzrostla také její atraktivnost – dip zvýrazňuje vůni a zanechává ve vodě lákavou pachovou stopu.

Vnadící směsi Classic Series
Sortiment nástrah lze samozřejmě stále rozšiřovat, ale v našem sortimentu chyběly vnadící směsi, proto jsme v roce 2010 uvedli na trh vnadící směs ClassicSeries v 3kg balení a jsme přesvědčeni, že se nám podařilo nabídnout vám vysoce kvalitní směs s vynikajícím poměrem kvalita – cena.0 Ks
0,00

obchodní podmínky
údaje GDPR
nápověda
registrace

náhodný výběr z naší nabídky


© 2010 – 2012 MARF reklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek